Angažovanie trénerov

08.08.2013 22:08

Podarilo sa nám angažovať, na post trénera Petra Veselovského a na post asistenta trénera Rastislava Rychnavského. Obaja majú svoju minulosť spojenú s profesionálnym hokejom.

Peter Veselovský sa narodil  11. novembra 1964. Hokejovo vyrastal v Liptovskom Mikuláši, no podstatnú časť kariéry odohral v Košiciach, s ktorými získal federálny (1988) i slovenský titul (1996). Pôsobil aj v Plzni, Karlových Varoch, vo francúzskom Caen a maďarskom Dunaujvárosi.  S československou reprezentáciou získal bronz na zimnej olympiáde 1992 v Albertville i na majstrovstvách sveta v Prahe a v Bratislave taktiež v roku 1992. Na fotkách môžete vidieť aj slovenský titul s Košicami v roku 1996 a bronzovú medailu z Olympiády v Albertville 1992

Rastislav Rychnavský sa narodil 5.apríla 1982. Svoju hokejovú kariéru prekorčuloval  v Prievidzi kde aj vyrastal. Prvý krát sa na korčule postavil asi ako 2 ročný spolu s bratom.  S aktívnym hokejom skončil  cca po dovŕšení 18tich narodenín, keď dal prednosť  štúdiu na VŠ. Má za sebou všetky súťažné extraligové a prvoligové ročníky dorastu, juniorov, a dostal sa aj do výberu slovenskej hokejovej reprezentácie do 15 rokov.

Veríme, že pod ich dohľadom budeme hokejovo napredovať a zdokonaľovať svoje hokejové schopnosti.

 

písal Roman      upravila Petra www.sdetmi.com