Info

18.03.2013 11:41

Chystáme sa na turnaj štyroch mužstiev v Ružomberku. Toto sú základné informácie o turnaji :

"TOURNAMENT FOUR"

Slovak and Moravian teams in the battle for supremacy on amateur ice hockey tournament  RUŽOMBEROK - SLOVAKIA

     V mesiaci január 2013 pripravuje HK Ružomberok opäť turnaj amatérskych hokejových mužstiev z Moravy a Slovenska. Zatiaľ neporušenú tradíciu víťazstiev domácich družstiev ako na Morave tak aj na Slovensku budú mať možnosť pozvané mužstvá zmeniť. Systém turnaja každý s každým 2x20 min hrubý čas( poprípade 2x15 čistý...dohodneme priamo na mieste), podľa pravidiel amatérskeho hokeja, menší trest 1-minúta, väčší 2-minúty, čistenie ľadovej plochy po každom zápase. Gulášik a pivečko (samozrejme nealko pre vodičov) zabezpečené. Ďalšie občerstvenie možné priamo v BARE U MIKITU na štadióne. Čas vyčlenený na jeden zápas je 1 hodina spoločne s čistením ľadovej plochy. Finančné náležitosti vyriešime priamo na mieste, takže nemusíte posielať peniaze vopred.

Potvrdenie účasti na turnaji do 15.12.2012 - potvrdenie účasti je už záväzná záležitosť z dôvodu objednania štadióna na daný termín. Vedúcich mužstiev požiadam o  zaslanie počtu hráčov za mužstvo, zúčastňujúcich sa turnaja z dôvodu zabezpečenia stravy a pitného režimu. Kontaktná to osoba na Vaše prípadné otázky :

0915/832051 - Jozef MATUŠKA

e-mail : matuska.jozko@gmail.com - poprosím Vás na tento mail zaslať všetky vyššie-uvedené informácie do 15.12.2012!!!

Štartovné predpoklad 190 eurosov na mužstvo. V cene je občerstvenie, minerálka, rozhodca, ľad a čistenie na mokro po každom zápase, ceny pre jednotlivé mužstvá.

Predpokladaní účastníci turnaja:

  1. HK RUŽOMBEROK        -        účasť potvrdená  biele dresy
  2. HC WOLVES                -        účasť potvrdená  červené dresy
  3. HK SVIT                      -        účasť potvrdená  modré dresy
  4. HK CROWS KOŠICE     -         účasť potvrdená čierne dresy

Rozpis zápasov:

  bez-nazvu.png

Takže môžem konštatovať že všetky mužstvá potrdili účasť, ak bude nejaká zmena dresov prosím nahláste mi! Tešíme sa na samotný turnaj.

Crows, máme tam byť najneskôr do 8:30, pôjdeme pravdepodobne autami, zoznam hráčov a všetky podrobnosti tu budú aktualizované .