AHC CROWS Košice - AHK Sokoľany 6:1 24.9.2013

AHC CROWS Košice - AHK Sokoľany    6:1   24.9.2013

AHC CROWS Košice - AHK Sokoľany       6:1 (4:1,2:0)

Góly a asistencie: Biroš /Kuba,Demko/,Gábik /Onderko/, Ország  /Kuba/, Ország /Krajňák/, Ország /Majerník/, Majerník /Ország,Krajňák/

Vylúčení: Gábik, Medveď, Sekerák, Tomčik, Demko po 2min.

Strely na bránu:

AHC CROWS Košice: Pažitný – Kuba-Demko, Ficzere-Gábik, Zahorjan-Tkáč – Onderko-Biroš-Medveď, Buc/A/-Sekerák-Tomčik/C/, Ország-Majerník-Krajňák

Náš prvý domáci zápas sme zvládli na jednotku! Konečne sa nám podarilo premeniť šance, ktoré sme si vypracovali. V priebehu prvých troch minút sa nám podarilo vsietiť tri góly, čím sme dokonale zaskočili súpera, ktorý neskôr hru vyrovnal no nedokázal vsietiť gól. Koncom prvého polčasu sa nám podarilo zvýšiť na 4:1, v druhom polčase nám začal súper riadne hroziť, no odpovedali sme tým najlepším spôsobom a to ďalšími dvoma gólmi. Dnes sa blysla hlavne tretia päťka, keď dokopy zaznamenali deväť bodov. Asi najviac sa darilo Paľovi Országovi, ktorý dal tri góly a na jeden asistoval.

,,Dnes sme na rozdiel od prvého zápasu premenili svoje šance, čo je hlavný rozdiel. Myslím, že za zlomový moment môžeme považovať zlepené tri góly v úvode zápasu a že nás nerozhodil ani gól pri dvojnásobnom oslabení“ zhodnotil strelec dnešného hattricku Pavol Ország.

Zápas skontumovaný v prospech domáceho mužstva 5:0 pre neoprávnený štart hráča č. 11 Oravec Marek z mužstva AHK Sokoľany.....